PSIHOTEKA U NAŠOJ ŠKOLI!!

28. 04. 2010. posjetile su nas psihologinje iz udruge „Psihoteka“ te   održale radionice na temu „moJA tabu tema“ za sve učenike osmih razreda.

28. travnja našu školu posjetile su psihologinje Ivana Begić i Iva Prskalo, osnivačice udruge za mlade „Psihoteka“ iz Zagreba.  Ciljevi udruge su namijenjeni promicanju i zaštiti mentalnog zdravlja mladih.

U našoj školi su za učenike osmih razreda održale radionicu na temumoJa tabu tema“. Kako bi obuhvatili sve učenike osmih razreda, ukupno je održano 5 radionica i to posebno za učenike i učenice.

Tijekom 45min učenici su na kreativan način dolazili do rješenja s kojima se svakodnevno suočavaju njihovi vršnjaci, zabavljali se i  razgovarali o svojim dvojbama i nesigurnostima tijekom odrastanja.

Ivana i Iva ostavile su svoj e-mail psihoteka@gmail.com na koji se možete obratiti ako imate neki problem ili pitanje. S njima i ostalim vršnjacima možete diskutirati o raznim temama na blogu   www.psihoteka.bloger. hr

Reakcije učenika na radionicu su uglavnom bile pozitivne te su zatražili više radionica sa sličnim temama u školi.

A kako im je točno bili na radionici možete pogledati na sljedećim slikama ...

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 28. 5. 2010.

PSIHOTEKA U NAŠOJ ŠKOLI!!

A kako im je točno bili na radionici možete pogledati na sljedećim slikama ...

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 28. 5. 2010.