Istraživanje o provedbi i rezultatima Erasmus + KA 1 projekta Bolja škola za bolju bu

UPITNIK ZA UČENIKE nakon završetka projekta

Upitnik za učitelje i stručne suradnike na kraju nastavne godine 2017./2018.

LIPANJ 2018.

Upitnik za učenike i učitelje na kraju nastavne godine

U lipnju 2018. godine provedeno je ispitivanje zadovoljstva učenika i učitelja novim metodama i pristupima poučavanju i učenju, učestalošću upotrebe IKT alata i zastupljenosti kulturoloških sadržaja u nastavi. Upitnicima se ispitalo i koliko je učitelja i učenika sudjelovalo u međunarodnim projektima te koliko je projektnih dana ili tjedana organizirano tijekom ove školske godine.

TRAVANJ 2018.

Upitnik za sudionike predavanja i radionica

Nakon održanih radionica za učitelje i stručne suradnike tijekom proljetnih praznika, projektni tim proveo je evaluaciju istih. Sudionici radionica iz CLILa i istraživačko-projektne nastave, IKT alata u nastavi i ETwinninga ispunjavanjem upitnika izrazili su svoje zadovoljstvo i procijenili uspješnost i korisnost održanih radionica.

STUDENI - PROSINAC 2017.

Upitnik za učenike

Upitnik je izrađen u svrhu prikupljanja podataka o sudjelovanju učenika u školskim i međunarodnim projektima, zadovoljstvu učenika načinom poučavanja njihovih učitelja, motivacijom učenika za uključivanje u izvannastavne aktivnosti. Sastavni je dio Istraživanja o provedbi i rezultatima Erasmus + projekta  Bolja škola za bolju budućnost te mjeri trenutno stanje, prije provođenja samog projekta u školi.

Slučajnim odabirom, za provođenje istraživanja, izabrani su učenici 3. i 4. razreda i učenici 5. i 6. razreda. Kako bi istraživanje bilo što uspješnije provedeno, projektni tim odlučio je ravnomjerno zastupiti razrednu i predmetnu nastavu. Učenici osmih razreda nisu uvršteni u izbor pošto završavaju osnovno obrazovanje i neće pohađati našu školu nakon završetka projekta, kada će se ispitivati uspješnost i rezultati projekta.

RUJAN 2017.

Projektni tim u suradnji s Timom za kvalitetu i unaprjeđenje nastave započeli su provođenje Istraživanja o provedbi i rezultatima Erasmus + KA 1 projekta Bolja škola za bolju budućnost. U tu svrhu izrađeni su upitnici za sudionike mobilnosti prije i nakon sudjelovanja na strukturiranim tečajevima kao i upitnik za učitelje kojim će se mjeriti početno stanje u školi, prije provođenja projekta.

« Travanj 2024 »