GRADONAČELNIK POSJETIO NAŠU ŠKOLU

U srijedu, 16. kolovoza 2017., gradonačelnik Dario Hrebak i zamjenica gradonačelnika Valna Bastijančić Erjavec posjetili su našu školu.

Povod posjeta su  veliki i  mnogobrojni

uspjesi naših robotičara.

Učenici su prezentirali  gradskim čelnicima neke svoje radove, poput programiranih mBot robota koji koriste senzore za praćenje crte, infra-crvene senzore za komunikaciju dva i više robota te ultrazvučne senzore za otkrivanje i izbjegavanje prepreke.

Gradonačelnik je napomenuo kako će našu školu uključiti i u neke svoje projekte te kako će pomoći našim robotičarima da nastave kvalitetno raditi i učiti, i samim  time pridonositi budućnosti našega grada.

Veliko hvala nastavniku Branku Raičkoviću i nastavnici Blaženki Rac na trudu i znanju koje su prenijeli na naše robotičare te zajedničkim snagama osvojili sva vrijedna priznanja i nagrade.

Hvala i ravnatelju Nikoli Margetiću na potpori i pomoći.

Zahvaljujemo i  gradonačelniku Dariu Hrebaku i zamjenici Valni Bastijančić Erjavec što su prepoznali našu školu kao vodeću IT - ustanovu u Hrvatskoj.

objavio: Sanja Pavin   datum: 17. 8. 2017.

GRADONAČELNIK POSJETIO NAŠU ŠKOLU

Povod posjeta su  veliki i  mnogobrojni

uspjesi naših robotičara.

Hvala i ravnatelju Nikoli Margetiću na potpori i pomoći.

objavio: Sanja Pavin   datum: 17. 8. 2017.