DONACIJA PODUZEĆA ZA CESTE D.O.O. BJELOVAR

Veliko hvala Poduzeću za ceste d.o.o Bjelovar na velikodušnoj donaciji za našu školu.

Donirana je  pametna ploča, koja će uvelike pridonijeti, kvalitetnijoj izvedbi nastavnih sadržaja.

Pametne ploče dokazano povećavaju motivaciju, angažman, te u konačnici uspjeh učenika. Pametne ploče osim toga pretvaraju suhoparne prezentacije u interaktivne događaje, potičući stvaralaštvo kroz stalnu razmjenu ideja.

Prikladne su za sve oblike vizualne komunikacije – od učenja kroz igru do rada na najsloženijim  projektima.

Zahvaljujemo  Vam, što ste  omogućili da svi oblici vizualne komunikacije u našem radu,

od sada budu uspješniji i lakši.

H V A L A           V A M !!!!

objavio: Sanja Pavin   datum: 9. 5. 2017.

DONACIJA PODUZEĆA ZA CESTE D.O.O. BJELOVAR

od sada budu uspješniji i lakši.

H V A L A           V A M !!!!

objavio: Sanja Pavin   datum: 9. 5. 2017.