DAN ŽENA

Učenice 8.a razreda razveselile naše sugrađanke povodom Međunarodnog dana žena.

Učenice 8.a razreda Helena Martinčić, Anja Periša, Martina Pokos i Željana Lazić pokrenule su akciju izrade čestitki, s origami detaljima, koje su željele dijeliti  za praznik Dan žena. Pomogli su im i ostali učenici iz razreda te iz drugih razreda, a bez pomoći i angažmana nastavnice likovne kulture Dijane Pertunaj ne bi bilo ništa.

Na Dan žena, 8. ožujka 2017. zajedno s nastavnicom Dijanom Pertunaj i socijalnom radnicom naše škole  Jadrankom Solar-Šorgić uputile su se s hrpom čestitki u grad, na gradsko korzo i tržnicu.

Pripremljene čestitke poklanjale smo našim sugrađankama, uz prigodne želje za njihov dan.

Osim što su iznenadile i razveselile žene koje su darivale to je bilo značajno iskustvo i za Helenu, Anju, Martinu i Željanu.

Tekst i fotografije : Jadranka Solar-Šorgić, socijalna radnica

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 9. 3. 2017.

DAN ŽENA

Učenice 8.a razreda razveselile naše sugrađanke povodom Međunarodnog dana žena.

Tekst i fotografije : Jadranka Solar-Šorgić, socijalna radnica

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 9. 3. 2017.