UČENICI NAŠE ŠKOLE NA PRIJEMU KOD PREDSJEDNICE

25. veljače 2017. godine četvrti su razredi IV. osnovne škole u osam sati ujutro krenuli put Zagreba na Pantovčak u ured predsjednice.

Prijem u predsjedničinim "dvorima" bio je prelijep. Dočekala nas je predivna glazba:  umjetnici, kantautori, pijanisti, pjevači i plesači pokazali su svoj talent  i  uljepšali nam boravak na Pantovčaku.

Uživali smo i u violini, klaviru, prekrasnim glasovima naših mladih pjevača i plesu naših izvrsnih plesačica.

Dok smo šetali, razgledavali smo i uživali. Za djecu su bili pripremljeni svježi sokovi i grickalice kako bismo se zasladili.

Moramo se pohvaliti kako su naši folkloraši i tamburaši snimljeni za dnevnik HRT-a.

Malo sam prisluškivala, kako i nalaže mojoj novinarskoj dužnosti, i načula jako lijepe komentare na račun same nošnje, plesa i tamburaša.

Laska nam vratiti se u Bjelovar s predivnim komentarima predsjednice.

Također, naše učiteljice pripremile su predivne poklone za predsjednicu  Republike.

Ostao je zapažen crtež naše IV. osnovne škole Bjelovar i prekrasan buket cvijeća, jako lijepo,mora se priznati.

Na poklon dobili smo sliku predsjednice Kolinde s vrlo lijepim citatom na poleđini:

VJERUJEM U TE, ZEMLJO MOJA HRVATSKA!

Na kraju izleta posjetili smo Cine Star i pogledali film „Anka“.

Bilo je lijepo i ugodno na ovom izletu. Film je bio jako dobar i  zanimljiv,šećer na kraju, kako bismo se malo odmorili od posjeta predsjednici Republike.

Zahvaljujemo  Gradu Bjelovaru  na svesrdnoj  pomoći u realizaciji ovog posjeta.

VELIKO HVALA!

Tekst: Magdalena Trnski, 6.c

Fotografije: Iva Draclin, 6.b

objavio: Sanja Pavin   datum: 27. 2. 2017.

UČENICI NAŠE ŠKOLE NA PRIJEMU KOD PREDSJEDNICE

Laska nam vratiti se u Bjelovar s predivnim komentarima predsjednice.

VJERUJEM U TE, ZEMLJO MOJA HRVATSKA!

Na kraju izleta posjetili smo Cine Star i pogledali film „Anka“.

Zahvaljujemo  Gradu Bjelovaru  na svesrdnoj  pomoći u realizaciji ovog posjeta.

VELIKO HVALA!

Tekst: Magdalena Trnski, 6.c

Fotografije: Iva Draclin, 6.b

objavio: Sanja Pavin   datum: 27. 2. 2017.