VALENTINOVO U ČETVRTOJ

U utorak, 14. veljače 2017. obilježili smo u našoj IV. OŠ Bjelovar Valentinovo, dan ljubavi i zaljubljenih, prigodnim programom i plesom u velikom holu škole. Program smo započeli čitanjem, pjevanjem i sviranjem ljubavne poezije, a nastavili glazbom i plesom srca.

Sudjelovali su svi učenici viših razreda (5.-8. razreda), razrednici, nastavnici, stručni suradnici i ostali radnici škole.

Prigodni program Večer ljubavne poezije i glazbe započeo je u 16,30 sati, a ples u 17,30 sati. Učenici su čitali svoje ljubavne pjesme izabrane na školskom literarnom natječaju učitelja Hrvatskoga jezika. Uz njih je sudjelovao školski zbor te učenici Glazbene škole (Petar Ivančević – gitara, Sara Đurđević – klarinet i Martina Pokos – flauta). Za kulturno-umjetnički program zaslužan je kolega Ivan Srbljinović, a ostali učitelji Hrvatskoga jezika za odabir pjesama. Učiteljica Dubravka Đerđ, kao i svake godine, pobrinula se za glazbeni program i pratnju.

Ples srca su vodili učitelji Goran Juren i Tihomir Culjak.

Ravnatelj Nikola Margetić pobjednicima plesa i natječaja ljubavne poezije osigurao je slatke nagrade.

Učiteljica likovne kulture, Dijana Pertunaj i knjižničarka su tim povodom estetski uredile veliki hol.

U ime Organizacijskog odbora tekst pisala
Dejana Bedeković,
dipl. knjižničarka i prof.

objavio: Sanja Pavin   datum: 15. 2. 2017.

VALENTINOVO U ČETVRTOJ

Ples srca su vodili učitelji Goran Juren i Tihomir Culjak.

U ime Organizacijskog odbora tekst pisala
Dejana Bedeković,
dipl. knjižničarka i prof.

objavio: Sanja Pavin   datum: 15. 2. 2017.