HIPPO – 5th INTERNATIONAL COMPETITION IN ENGLISH LANGUAGE “ENGLISH WITHOUT BORDERS”

GLOBAL INPUT I GLOBAL HIPPO ASSOCIATION svake godine organiziraju međunarodno natjecanje iz engleskoga jezika koje sponzoriraju brojne svjetske organizacije.

Hippo “English Without Borders“ Competition (Hippo natjecanje “Engleski bez granica”) promiče engleski jezik, motivira učenike iz cijeloga svijeta da se natječu u poznavanju engleskoga jezika i unaprjeđuje suradnju među učiteljima. Potiče razvijanje zajedničke svijesti o suživotu u velikoj globalnoj zajednici u kojoj je znanje stranoga jezika od presudne važnosti.

S obzirom da su stvaranje i njegovanje prijateljskih odnosa i međunarodno razumijevanje među mladim ljudima iz cijeloga svijeta važni ciljevi nastave engleskoga jezika, učiteljice Karolina Šteković-Junković i Daniela Nejašmić prijavile su 18 zainteresiranih učenika sedmih i osmih razreda na ovo natjecanje. Prvi krug održat će se 4. ožujka 2017. godine, polufinale 1. travnja 2017., a finalno natjecanje 13. i 14. svibnja 2017. godine u Lido di Jesolo (Venecija, Italija).

Svim sudionicima bit će dodijeljena priznanja za sudjelovanje, a finalisti dobivaju međunarodno priznate Pearson LCCI JETSET potvrde i prigodne nagrade.

Želimo svim našim učenicima puno sreće, znanja, uspjeha, novih prijateljstava i iskustava za pamćenje!

Više informacija možete pronaći na http://www.hippo-competition.org/

učiteljica: Daniela Nejašmić

objavio: Sanja Pavin   datum: 7. 2. 2017.

Više informacija možete pronaći na http://www.hippo-competition.org/

učiteljica: Daniela Nejašmić

objavio: Sanja Pavin   datum: 7. 2. 2017.