SAJAM RABLJENIH IGRAČAKA

Unicef-ov projekt  " Škole za Afriku"

Dragi učenici i roditelji !

Povodom Svjetskog dana djeteta, 27. listopada 2009. godine ( utorak ) u našoj školi organizirat ćemo

« Sajam rabljenih igračaka » u vremenu od 11 00 do 15 00 sati.

Stoga molimo učenike nižih razreda da donesu u školu  igračku koja im više ne treba a još uvijek je u dobrom stanju. Igračke će biti izložene  i možda neko drugo dijete ili roditelj požele da ju kupe.

Novac koji će se prikupiti prodajom igračaka uplatit  ćemo u Unicef .  Zašto ?

Zato jer se u našoj školi tijekom prvog polugodišta provodi projekt « Škole za Afriku ».

Ovo je samo jedna od aktivnosti koje će se provoditi a sve sa ciljem da sakupimo što više sredstava za izgradnju škola,  nabavu školskog  namještaja i pribora za djecu Ruande kojima je to prijeko potrebno.

Kupite igračku ili samo dajte svoj prilog na našem sajmu.

Hvala svima koji će se odazvati !

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 20. 10. 2009.

SAJAM RABLJENIH IGRAČAKA

Unicef-ov projekt  " Škole za Afriku"

Dragi učenici i roditelji !

« Sajam rabljenih igračaka » u vremenu od 11 00 do 15 00 sati.

Novac koji će se prikupiti prodajom igračaka uplatit  ćemo u Unicef .  Zašto ?

Kupite igračku ili samo dajte svoj prilog na našem sajmu.

Hvala svima koji će se odazvati !

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 20. 10. 2009.