IMAMO MEĐUOPĆINSKE PRVAKE U RUKOMETU

Naša škola je bila domaćin međuopćinskog natjecanja u rukometu za dječake osnovnih škola. Natjecanje je održano 25.1.2017. Sudjelovale su četiri gradske škole: I. osnovna škola Bjelovar, II. osnovna škola Bjelovar, III. osnovna škola Bjelovar i IV. osnovna škola Bjelovar.

Dvije prvoplasirane škole ostvarile su plasman na županijsko natjecanje, 20.3.2017. u Garešnici.

Predstavljali su nas: Filip Kolar (golman), Jan Valpotić (golman), Filip Beljan (kapetan), Luka Jurišić, Filip Saraja, Marko Petak, Mihovil Kozić, Roko Dukić, Luka Stjepanović, Tin Lacković, Jakov Čulo, Deni Krajinović i Marko Švenda.

Voditelj: Goran Juren.

Odličnom timskom igrom i super golmanima ostvarili smo pobjede protiv svih suparnika. Veseli i što su odličnu igru pokazali i najmlađi (Marko Švenda) i učenici kojima rukomet nije prvi sport (Marko Petak).

Posebno treba istaknuti kapetana, Filipa Beljana koji je dao sve od sebe i odlično vodio ekipu na terenu.

Na zapisničkom stolu posao su izvrsno obavile Matea Pecek, Martina Pokos i Lucija Marić.

Rezultati naše škole:

IV. OŠ Bjelovar - II. OŠ Bjelovar (11:10), I

V. OŠ Bjelovar - III. OŠ Bjelovar (14:8),

IV. OŠ Bjelovar - I. OŠ Bjelovar (23:17);

Poredak:

1. IV. OŠ Bjelovar

2. III. OŠ Bjelovar

3. II. OŠ Bjelovar

4. I. OŠ Bjelovar;

učitelj: Goran Juren

objavio: Sanja Pavin   datum: 25. 1. 2017.

IMAMO MEĐUOPĆINSKE PRVAKE U RUKOMETU

Voditelj: Goran Juren.

Rezultati naše škole:

IV. OŠ Bjelovar - II. OŠ Bjelovar (11:10), I

V. OŠ Bjelovar - III. OŠ Bjelovar (14:8),

IV. OŠ Bjelovar - I. OŠ Bjelovar (23:17);

Poredak:

1. IV. OŠ Bjelovar

2. III. OŠ Bjelovar

3. II. OŠ Bjelovar

4. I. OŠ Bjelovar;

učitelj: Goran Juren

objavio: Sanja Pavin   datum: 25. 1. 2017.