"PETI ZA PETU" - NASTAVAK RAZREDNOG PROJEKTA

Nakon što su učenici V. osnovne škole posjetili našu školu i razred, stvorila su se nova prijateljstva i odlučili smo kako ćemo i mi posjetiti naše prijatelje u njihovoj školi.

Učenici 5.b razreda pripremili su poklone za svih 60 učenika, želeći na taj način razveseliti baš svakog učenika.

Bili smo vrijedni  i  sami zamotavali poklone i pisali čestitke.

Scenska skupina naše škole ( Rea Adžam, Mihael Letica, Stjepan Rajh, Borna Cerovečki, Leon Solar, Rahela Đurić, Niko Vučinić i Ena Knezić),  pod vodstvom voditeljice Sanje Pavin, 15.12. posjetila je  V. osnovnu školu. Pripremili smo mali božićni program, recital i igrokaz " Ljubav je najvažnija". Našim prijateljima se jako svidio  program, na kraju smo svi zajedno i zaplesali.

Poslije predstave svi su se htjeli slikati s našim glumcima.  Podijelili smo našim prijateljima i male poklone koje smo za njih pripremili.

Zajedno smo se i malo osvježili sokom u blagavaonici škole, razgovarali o dojmovima i dogovarali idući posjet.

Hvala našim domaćinima na toplom prijemu i veselimo se idućem susretu.

.

učiteljica: Sanja Pavin

objavio: Sanja Pavin   datum: 16. 12. 2016.

"PETI ZA PETU" - NASTAVAK RAZREDNOG PROJEKTA

Bili smo vrijedni  i  sami zamotavali poklone i pisali čestitke.

Hvala našim domaćinima na toplom prijemu i veselimo se idućem susretu.

.

učiteljica: Sanja Pavin

objavio: Sanja Pavin   datum: 16. 12. 2016.