"STIGLA JE POŠTA"

14.12.2016. u našoj školi bio je jedan poseban događaj - druženje naših učenika s novinarkom-urednicom HRT1 radijske emisije Stigla je pošta - Sandrom Maričić.

Emisija će biti emitirana ovoga petka, dakle "Stigla je pošta", 13.1.2017. u 11:40 i 19:30 na 1. programu Hrvatskoga radija.

Moći će se drugi dan slušati i online na poveznici:

Slušajte nas u  petak!

U ugodnom, opuštenom i toplom ambijentu naše školske knjižnice, uz čaj i muffine, učenice Anamarija Jukić, Lucija Malčić, Jana Brestovečki, Magdalena Trnski, Dorotea Fleković i Viktorija Oslovar dale su novinarki intervju o svojem radu, aktivnostima i razmišljanja.

Iako je treme malo bilo, intervju je vrlo uspješno odrađen do kraja :)
1) Lucija Malčić

2) Anamarija Jukić
govorile su o aktivnostima Literarne družine učiteljice Slobodanke Martan, Čitateljskom satu, igrokazima, svojim literarnim radovima te o druženju s vrtićancima.

3) Magdalena Trnskinaša školska novinarka, govorila je o projektu učiteljica Engleskoga jezika pod nazivom Spelling Bee Competition u našoj školi

4) Jana Brestovečki
govorila je o aktivnostima Dječjeg gradskog vijeća i svojoj ulozi Male gradonačelnice

5) Viktorija Oslovar

6) Dorotea Fleković
govorile su o kreativnoj radionici izrade razvojne tihe knjige povodom Mjeseca hrvatske knjige i u sklopu Kampanje o disleksiji "I ja želim čitati!"

Moći će se drugi dan slušati i online na poveznici: http://radio.hrt.hr/emisija/stigla-je-posta/122/

Tekst i slike: školska knjižničarka Dejana Bedeković

objavio: Sanja Pavin   datum: 15. 12. 2016.

"STIGLA JE POŠTA"

Moći će se drugi dan slušati i online na poveznici:

Slušajte nas u  petak!

Iako je treme malo bilo, intervju je vrlo uspješno odrađen do kraja :)
1) Lucija Malčić

2) Anamarija Jukić

4) Jana Brestovečki

5) Viktorija Oslovar

6) Dorotea Fleković

Tekst i slike: školska knjižničarka Dejana Bedeković

objavio: Sanja Pavin   datum: 15. 12. 2016.