DRVOKOD

Portal za škole

INTERVJU S BOJANOM KNEŽEVIĆEM

25.10.2016.(utorak)

Domaćini Bjelovarčani  i zagrebački Dinamovci u utorak zaigrali su i sukobili se za prolazak u četvrtfinale. Iako su Dinamovci prvoligaši, a naši Bjelovarčani trećeligaši, nismo im dali previše prostora za zabijanje golova, ali dva su ušla.

U protivničku mrežu ušao je samo jedan gol, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu. Prvi gol Dinamovaca pao je u 14 minuti , a zabio ga je Mario Šitun. Naši igrači nemaju sreće ni u 38 minuti. Orač gađa gredu Dinamovih vrata . U 45-oj minuti igrači odlaze na odmor, Dinamo s minimalnom prednosti od 1:0. Tijekom daljnjeg nastavka igre, atmosfera na tribinama bila je odlična. Nije bilo nesporazuma i ružnih događaja . Nastavnik Juren, nastavnica Skender i naši dečki glasno su navijali .Nismo imali točno određen klub za koji navijamo.U 70-toj minuti zbio se slavni gol još slavnijeg Čorića, a deset minuta kasnije sreća nam se ipak osmjehnula i vrata Dinamova gola pogađa Jaković. Igrači Bjelovara uputili su još dva pogotka u gredu protivničkog gola. U 90- toj minuti utakmica završava i kreće navijačko ludilo. Svi žele autograme, kopačke, dresove pa čak i čarape. Za kraj ostavili smo poslasticu ovog zagrbačko - bjelovarskog okršaja.

Naime,kako bi ovaj članak mogao proći bez intervjua ? NIKAKO!!!! Jedan  Dinamov igrač naš je Bjelovarčanin te nismo mogli propustiti  čuti njegovo mišljenje.

Kakav je osjećaj igrati u rodnom gradu?

Drago mi je vratiti se opet u svoj rodni grad . Nadamo se da će utakmica biti dobra , iako su ovo sve moji prijatelji i trener, igrat ćemo najbolje što možemo i probati pobijediti.

Biste li mogli  živjeti bez sporta, odnosno nogometa ?