Javno priznanje za naše nastavnike

Povodom Dana Grada

javno priznanje dobili nastavnici naše škole :

Slobodanka Martan, Ines  Tićak i Milijan Bojanović.

Nastavnice naše škole Slobodanka Martan i Ines Tićak dobile su javno priznanje Zlatna plaketa "Grb Grada Bjelovara" za iznimne uspjehe u području obrazovanja i tehničke kulture, a naš ravnatelj Milijan Bojanović je također dobio posebnu javnu zahvalu Grada Bjelovara za iznimne uspjehe u području obrazovanja.

Zlatna plaketa “Grb Grada Bjelovara” dodijeljena je SLOBODANKI MARTAN,  za izuzetne uspjehe na području odgoja i obrazovanja.

Zlatna plaketa „Grb Grada Bjelovara“ dodijeljena je  INES TIĆAK, za izuzetne uspjehe na području tehničke kulture.

MILIJAN BOJANOVIĆ, dipl. učitelj, dobio je posebnu zahvalu Grada Bjelovara za postignute uspjehe na području odgoja i obrazovanja, a posebno za sudjelovanje na republičkim smotrama učeničkih zadruga."

ČESTITAMO NAŠIM KOLEGICAMA I KOLEGI

PONOSIMO SE NJIHOVIH USPJEHOM.

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 20. 10. 2015.

Javno priznanje za naše nastavnike

Povodom Dana Grada

javno priznanje dobili nastavnici naše škole :

Slobodanka Martan, Ines  Tićak i Milijan Bojanović.

ČESTITAMO NAŠIM KOLEGICAMA I KOLEGI

PONOSIMO SE NJIHOVIH USPJEHOM.

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 20. 10. 2015.