"ŠKOLSKO NOVO RUHO" - estetsko uređenje škole

Posljednjih mjesec dana učenici viših razreda su bili vrlo kreativni. Uz vodstvo svoje nastavnice likovne kulture Jasmine Imbrišić marljivo su pripremali likovne radove za estetsko uređenje škole povodom najsvečanijeg dana u školskoj godini, Dana škole. Poticaj za stvaranje bili su cvjetovi u tonovima toplih boja kako bismo unijeli tračak živosti i vedrine u školske prostorije, pomalo u inat  tmurnom i kišnom vremenu koje nikako da nas napusti ovih dana i kako bi naša škola zasjala u novome proljetnome ruhu. Posebnu pohvalu svojim iznimnim interesom i angažmanom oko oslikavanja slova i pozadine pozornice tehnikom tempera zaslužile su učenice 6.e, 8.b i 8.d razreda: Ema Gašpar, Sanja Matoš, Viviana Štriga, Lorena Đurinić, Klara Milaković, Ivana Crkvenac i Maria Kraus. Kako su tekle pripreme te kakav je završni izgled zadobila naša školska pozornica na sam Dan škole, pogledajte u prezentaciji!

objavio: Jasmina Imbrišić   datum: 25. 5. 2015.

"ŠKOLSKO NOVO RUHO" - estetsko uređenje škole

objavio: Jasmina Imbrišić   datum: 25. 5. 2015.