U srijedu, 25. 02. 2015. godine

obilježili smo Dan ružičastih majica.

Ove godine i naša se je škola uključila u obilježavanje  Dana ružičastih majica

To je program prevencije vršnjačkog nasilja koji se obilježava zadnje srijede u veljači u znak protesta na incident nasilja koji se dogodio u jednoj školi. Učenici te škole u znak solidarnost prema učeniku koji je bio žrtva nasilja, samo zato što je došao u školu u ružičastoj majici kao podrška svojoj majci oboljeloj od karcinoma, obukli su ružičaste majice i od tada se taj dan obilježava kao Dan ružičastih majica.

I mi smo dali podršku žrtvama vršnjačkog nasilja tako što smo taj dan došli u školu u ružičastim majicama i učenici i učitelji. Održali smo radionice na temu nenasilja, prihvaćanja različitosti, solidarnosti i  sl. Pisali smo poruke protiv nasilja na satovima hrvatskog jezika i engleskog jezika, izrađivali smo razne ukrase s porukama prijateljstva, skladali pjesme.

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 26. 2. 2015.

U srijedu, 25. 02. 2015. godine

obilježili smo Dan ružičastih majica.

Ove godine i naša se je škola uključila u obilježavanje  Dana ružičastih majica

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 26. 2. 2015.