UČENICI RAZREDNE NASTAVE BRILJIRALI NA NATJEČAJU KOMUNALCA

Na Svjetski dan ekologije, 22. veljače 2024.g., objavljeni su rezultati likovnog i literarnog natječaja Komunalca d.o.o. Bjelovar na kojem su učenici IV. OŠ Bjelovar odnijeli brojne nagrade. Tema natječaja bila je Zaštita okoliša. Učenici su sudjelovanjem na natječaju naučili i spoznali kolika je važnost očuvanja Zemlje. Naučili su što je ekologija i koja je njezina zadaća te maštovito prikazali i opisali zaštitu okoliša.

Nagrađeni učenici natječaja u kategoriji likovnih radova su učenici  ROKO CHORVATOVIČ iz 1.d razred, čija je mentorica Goranka Višić te BARTOL OBRAN iz 2.d razred, čija je mentorica Lidija Petreković. U kategoriji  literarnih radova nagradu su dobili PETRA PAVLINIĆ, 1.a razred, čija je mentorica Suzana Atlija i FRAN GRUBIĆ iz 3.d razreda čija je mentorica Sanja Pavin.

Učenici su ujedno sudjelovali na odlično organiziranoj dodjeli nagrada koja je održana u prostorijama Komunalca d.o.o. 5. ožujka 2024.g.

Plan Komunalca d.o.o. Bjelovar je da se svi pristigli radovi tiskaju kao monografija, a kao pobjednički rad za naslovnicu odabran je također rad naše učenice: LOTE KOVAČEVIĆ iz 3.D razred, čija je mentorica Sanja Pavin.

Poruka koju smo dobili od poduzeća Komunalac za kraj je da zapamtimo, da ljudi nisu gospodari Zemlje, već samo njezini privremeni stanovnici. Okoliš je samo resurs koji posuđujemo od svoje djece i najmlađih generacija. Čuvajmo okoliš!

Goranka Višić

objavio: Ljiljana Rajković   datum: 12. 3. 2024.

UČENICI RAZREDNE NASTAVE BRILJIRALI NA NATJEČAJU KOMUNALCA

Goranka Višić

objavio: Ljiljana Rajković   datum: 12. 3. 2024.

« Travanj 2024 »