Valentina Tupi pobjednica je ovogodišnjeg Gramatičkog izazova iz engleskoga jezika

Dana 19. 6. 2023. godine na satu Engleskoga kluba Valentina Tupi, učenica 7. b razreda, proglašena je najboljom gramatičarkom sedmih razreda u školskoj godini 2022./2023.

Učenici sedmih razreda reću godinu zaredom natječu se u znanju gramatike engleskog jezika. Gramatički izazov (Grammar challenge) organizira učiteljica Daniela Nejašmić, a provodi se tako da učenici, nakon obrade jezičnih zakonitosti na satu, rješavaju online listiće. Na kraju nastavne godine, na temelju dobivenih bodova, proglašava se „najbolji gramatičar/ka“.

Rezultati natjecanja za ovu školsku godinu:

1. mesto osvojila je Valentina Tupi, učenica 7. b razreda (mentorica Daniela Nejašmić)

2. mjesto osvojio je Niko Pavao Vranić, učenik 7. e razreda (mentorica Daniela Nejašmić)

3. mjesto osvojio je Damjan Milić, učenik 7. a razreda (mentorica Dolores Šolaja)

Zahvaljujemo izdavačkoj kući Profil Klett d.o.o. koja je i ove godine prepoznala vrijednost i važnost ovog natjecanja i nagradila učenike koji su osvojili prva tri mjesta prigodnim poklonima. Zahvaljujemo i ravnatelju koji je za sve učenike omogućio slatki dar te učenicama iz 7.c razreda koje su pomogle ukrasiti ploču za dodjelu nagrada.

Od srca čestitamo pobjednici, učenicima koji su osvojili 2. i 3. mjesto te ostalim učenicima koji su sudjelovali u natjecanju.

Tekst i fotografije: Daniela Nejašmić

objavio: Danka Jarić   datum: 24. 6. 2023.

Rezultati natjecanja za ovu školsku godinu:

Tekst i fotografije: Daniela Nejašmić

objavio: Danka Jarić   datum: 24. 6. 2023.