Četvrta OŠ Bjelovar proslavila svoj dan. Martina Kosar proglašena učenicom generacije

IV. osnovna škola Bjelovar u petak je proslavila svoj dan. Tim je povodom dodijeljeno oko 200 priznanja učenicima koji su se svojim radom i trudom iskazali na raznim natjecanjima, smotrama i natječajima, nakon čega su uslijedile i sportske igre učenika.

Uvečer je održana i prigodna priredba za Dan škole tijekom koje je Martina Kosar proglašena učenicom generacije. (Foto: IV. OŠ Bjelovar – Mladen Legradi)

Tekst i fotografije preuzeti sa stranice bjelovar.info.

objavio: Danka Jarić   datum: 1. 6. 2023.

Tekst i fotografije preuzeti sa stranice bjelovar.info.

objavio: Danka Jarić   datum: 1. 6. 2023.