DJEVOJČICAMA DRŽAVNO U ATLETICI - DJEČACIMA DRŽAVNO IZMAKNULO ZA DLAKU

ŽUPANIJSKO natjecanje u ATLETICI za djevojčice i dječake 7. i 8. r. održano je u četvrtak, 16.3.2023. (četvrtak) na Gradskom stadionu u Bjelovaru.

Natjecanje je počelo u 10.45 sati. Prije toga intonirana je himna i tajnik SAVEZA ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA BBŽ-a je svima poželio sve najbolje na današnjem natjecanju.

U obje konkurencije sudjelovale su: I. OŠ Bjelovar, OŠ Garešnica, OŠ Rovišće i IV. OŠ Bjelovar. Djevojčice su uvjerljivo osvojile 1. mjesto i plasman na državnu završnicu u Puli, 4. i 5.4.2023. Dječaci su nakon velike borbe imali jednaki broj bodova (28) kao i I.OŠ Bjelovar, ali i manji broj prvih mjesta.

Petra Klen - 100m + štafeta, Mia Kovačević - 300m + štafeta, Dora Utješinović - 600m, Viktorija Oslovar - skok u dalj + štafeta, Gita Lovrić - skok u vis, Sara Janeš - bacanje kugle, Katja Utješinović - bacanje vorteksa, Marija Vukmanović - štafeta i Ines Petreković (zamjena)/Marko Plazek - 100m + štafeta, Tin Štefec - 300m + štafeta, Lovro Gadanac - 800m, Martin Roviščanec - skok u dalj, Ante Mamić - skok u vis, Marko Milković - bacanje kugle, Ivan Mrkša - bacanje vorteksa, Franko Dlaka (zamjena), Emanuel Fištrović - štafeta, Vito Novak - štafeta i Fran Žulić (zamjena).

Natjecanje je odlično organizirao SAVEZ ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA BBŽ – a koji je organizirao prehrana i nagrade za sve sudionike.

Tekst i fotografije: Goran Juren

objavio: Danka Jarić   datum: 16. 3. 2023.

DJEVOJČICAMA DRŽAVNO U ATLETICI - DJEČACIMA DRŽAVNO IZMAKNULO ZA DLAKU

Tekst i fotografije: Goran Juren

objavio: Danka Jarić   datum: 16. 3. 2023.