PROŽIVITE S NAMA JEDNU LIJEPU PRIČU

Ovog listopada se u IV. osnovnoj školi Bjelovar piše još jedna lijepa priča. Odlučili smo obilježiti Svjetski dan zaštite životinja kroz prakticiranje naučenih vrijednosti.

Postoji li osoba koja barem jednom u životu nije poželjela psa? Vlastitog psa kojeg ćemo maziti, paziti i koji će biti baš naš. Ovaj mjesec učimo djecu da postoje psi koji nemaju svoje ljude, a koji i dalje trebaju ljubav i brigu. Koji mogu i znaju biti odani, zaigrani, zabavni i puni ljubavi.

Ovaj mjesec, do 20.10., prikupljamo pomoć za psiće u Azilu za pse „Šapa“. Prikupljamo hranu, deke, ogrlice (mogu biti i korištene). Dobrodošle su i loptice za tenis, gumene žvakalice ili druge (ne plišane) igračke. Svi koji žele mogu sudjelovati na simboličan način – i jedna je konzerva ili vrećica hrane bolja od gladnog trbuščića!

Ukoliko se odlučite pomoći nam u akciji, donaciju možete ostaviti na ulazu u školu, kod naših spremačica. Donacije prikuplja školska psihologinja Romana Bićan.

Radujemo se 20.10. kada ćemo srca punih ljubavi i ruku spremnih za igru i maženje posjetiti 34 čupavca i razveseliti ih našim malim prilogom.

Hvala vam unaprijed!

Romana Bićan

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 6. 10. 2022.

PROŽIVITE S NAMA JEDNU LIJEPU PRIČU

Hvala vam unaprijed!

Romana Bićan

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 6. 10. 2022.