ŠIRI LJUBAV OKO SEBE

I ove nastavne godine učenici naše organizirali su humanitarnu akciju " Širi ljubav oko sebe".

Prikupljali su igračke, slikovnice i školski pribor za Dječji odjel bjelovarske bolnice. Zadnji dan nastave, 21.6. provoditelji akcije, učenici 1.d razreda predali  su prikupljene donacije.

Naše učenike na odjelu je dočekala glavna sestra Marijana Nemet te je rekla kako se mali pacijenti jako vežu uz igračku koju dobiju te da im svaka donacija  puno znači. To nam je bila motivacija da i ove godine organiziramo akciju i bar malo uljepšamo dane u bolnici malim pacijentima.

Veliko hvala svim učenicima, učiteljima i roditeljima koji su podržali našu humanitarnu  akciju. Zajedno možemo puno toga učiniti i ovaj  put smo pokazali kako je naša škola, naša Četvrta,  uvijek spremna pomoći drugima i činiti dobra djela.

Tekst i fotografije: učiteljica Sanja Pavin

objavio: Danka Jarić   datum: 1. 7. 2022.

ŠIRI LJUBAV OKO SEBE

Tekst i fotografije: učiteljica Sanja Pavin

objavio: Danka Jarić   datum: 1. 7. 2022.