ROĐENDAN NAŠE CRVENE LJEPOTICE

Tradicionalno , već preko 40 godina, naša škola slavi svoj dan krajem mjeseca svibnja. U petak, 27. svibnja učitelji, učenici i  ostali  zaslužni za rad naše Crvene ljepotice, proslavili su njezino postojanje dodjelom priznanja učenicima i mentorima za uspješan rad, sportskim natjecanjima te priredbom. Na priredbi je proglašen i najbolji učenik generacije, Leon Mudri, ponosni dobitnik Zlatnog slova. Ovo posebno priznanje dodjeljuje se jednom učeniku iz cijele generacije koji se svojim radom i trudom ističe od ostalih.  Na kraju priredbe učitelji su pokazali, kako osim svojih predmeta koje predaju u školi, vole i znaju pjevati. Uz pomoć nastavnice glazbene kulture Dubravke Đerđ otpjevali su dvije pjesme i oduševili publiku.

Tekst : Marta Rajković, 8.c

Fotografije: Luka Vučemilo, 8.d

objavio: Danka Jarić   datum: 1. 6. 2022.

ROĐENDAN NAŠE CRVENE LJEPOTICE

Tekst : Marta Rajković, 8.c

Fotografije: Luka Vučemilo, 8.d

objavio: Danka Jarić   datum: 1. 6. 2022.