ŽUPANIJSKO SREBRO U STOLNOM TENISU

STK Bjelovar je 31.3.2022. (četvrtak) bio odličan domaćin županijske završnice u stolnom tenisu za osnovne škole. Naša škola sudjelovala je u konkurenciji dječaka, a predstavljali su nas: Marko Pajić, Pavle Obran, Ivan Kliček i Tin Štefec.

Na natjecanju je sudjelovalo šest škola koje su ždrijebom podijeljene u dvije skupine. Naša škola bila je u skupini s III. OŠ Bjelovar i OŠ Štefanje. Osvojili smo suvereno prvo mjesto u skupinia, a u finalu nas je čekala OŠ Đulovac. Nakon velike borbe izmaknula nam je pobjeda, ali sve dječake treba pohvaliti na odličnoj igri, zalaganju i ponašanju. Čestitali smo pobjednicima i jedva čekamo iduću godinu i novo natjecanje.

Rezultati u skupini: IV. OŠ Bjelovar - OŠ Štefanje (3:0); IV. OŠ Bjelovar - III. OŠ Bjelovar (3:1); Finale: IV. OŠ Bjelovar - OŠ Đulovac (2:3);

Prehranu, pehare i medalje osigurao je SAVEZ ŠŠD BBŽ.

Foto/ tekstt: Goran Juren

objavio: Danka Jarić   datum: 1. 4. 2022.

ŽUPANIJSKO SREBRO U STOLNOM TENISU

Prehranu, pehare i medalje osigurao je SAVEZ ŠŠD BBŽ.

Foto/ tekstt: Goran Juren

objavio: Danka Jarić   datum: 1. 4. 2022.