Izložba multimedijskih radova "Sigruniji internet za djecu" 2011.

Na Izložbi multimedijskih radova "Sigruniji internet za djecu" 2011. naši su učenici ostvarili najbolje rezultate.

Da bi rad na INTERNETU bio sigurniji, svoj doprinos dali su i učenici naše škole izradivši kratki crtani film "Gabrijela", na zadanu temu.

Nakon prijave, održana je Izložba multimedijskih radova "Sigruniji internet za djecu" 2011.

Na natječaj su pristigla 184 rada na kojim je radilo 400 učenika, od kojih najmlađi ima 9, a najstariji 16 godina. Kroz rad ih je vodilo 27 učitelja i nastavnika iz 21 osnovne i 3 srednje škole.

Posebno izdvojenih radovi osnovnih škola nalaze se na stranicama ucitelji.hr, od kojih je naš rad na prvom mjestu, te je od strane organizatora postavljen na YOUTUBE. (koji mozete pogledati ovdje)

Rad su izradile učenice 6.b razreda  Klara Jurišić, Maja Dragašević i Ivana Rech .

Cjelokupan projekt za našu Školu je mentorirao Branko Raičković, uč. informatike.

Organizator je čestitao svima koji su se uključili u ovu akciju

te će uručiti i pisane diplome i poklone.

Microsoft Hrvatska,

T-com Hrvatski telekom,

Delegacija Europske unije u Republici Hrvatskoj

Izvor: www.ucitelji.hr

objavio: Branko Raičković   datum: 28. 2. 2011.

Izložba multimedijskih radova "Sigruniji internet za djecu" 2011.

Organizator je čestitao svima koji su se uključili u ovu akciju

te će uručiti i pisane diplome i poklone.

Microsoft Hrvatska,

T-com Hrvatski telekom,

Delegacija Europske unije u Republici Hrvatskoj

Izvor: www.ucitelji.hr

objavio: Branko Raičković   datum: 28. 2. 2011.