MARTININ LITERARNI RAD NAJBOLJI NA DRŽAVNOM NATJECANJU HRVATSKE VATROGASNE ZAJEDNICE

Martinina pjesma ocijenjena kao najbolja na državnome natječaju Hrvatske vatrogasne zajednice.

Dana 15. rujna 2020. u prostorijama Vatrogasne škole u Zagrebu održana je svečanost dodjele nagrada učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na literarnom, likovnom i fotonatječaju za predškolski uzrast te učenike osnovnih i srednjih škola. Svrha natječaja je popularizacija vatrogastva među mladima te podizanje svijesti o zaštiti od požara.

U kategoriji učenika V. - VIII. razreda najbolji literarni rad napisala je Martina Kosar, učenica VI. a razreda. Njena mentorica je Željka Kalabek.

Tekst: Željka Kalabek

mnogo vam hvala!

Vole vas srca

velika i mala.

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 21. 9. 2020.

Tekst: Željka Kalabek

mnogo vam hvala!

Vole vas srca

velika i mala.

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 21. 9. 2020.

« Travanj 2024 »