Povratak u školu - informacije za roditelje i učenike

Nastava za učenike od 1. do 4. razreda počinje u ponedjeljak, 25. 05. 2020. godine.

Veselimo se vašem dolasku.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

nadamo se da ste do sada detaljno proučili Upute HZJZ , koje smo Vam poslali, kako bi svi i nakon početka nastave ostali zdravi.

Na poveznici https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Savjeti_za_roditelje_22_05_2020.pdf

možete se također upoznati s dodatnim preporukama HZJZ od 22. 05. 2020.

VAŽNE OBAVIJESTI :

• Nastava počinje 25. 05. 2020. godine za učenike od 1. do 4. razreda  matične škole i PŠ Gornje Plavnice.
  • U jutarnju smjenu dolaze učenici 1. i 3. razreda, a u popodnevnu smjenu učenici 2. i 4. razreda Učenici ulaze u školu prema rasporedu koji će učiteljice poslati svojim učenicima.
  • Ulazak u školu roditeljima i drugim osobama u pravilu neće biti dopušten.
  • Roditelji imaju obvezu svako jutro mjeriti djetetu temperaturu, u slučaju da dijete ima temperaturu javit će se ravnatelju i liječniku obiteljske medicine. Preporuka je da svaki dan prije odlaska u školu roditelj u djetetovu bilježnicu upiše vrijednost izmjerene temperature kod djeteta. Bilježnicu dijete donosi sa sobom u ustanovu a učitelj svakodnevno provjerava.
  • Škola će provoditi sve mjere prema Uputama HZJZ  od 20.5.2020.
  • Ukoliko neko dijete ne bude išlo na redovitu nastavu za njega se i dalje, do početka lipnja, organizira online nastava.
  • Izostanak djeteta roditelj će trebati opravdati učiteljici, ispričnicom.
  • Ostale obavijesti, o ponašanju u prostorima škole, prehrani i sl. dobit će te od svojih učiteljica.

OSTANIMO ODGOVORNI !

Dodatne obavijesti

•     Boravak u blagovaonici, sportskoj dvorani, knjižnici i drugim zajedničkim prostorijama organizira se po skupinama tako da ne dolazi do miješanja različitih razrednih odjela." Znači, u knjižnicu će smjeti doći učenici samo u dogovoru učitelja s knjižničarkom. Ostali dolaze ispred škole po točnom određenom rasporedu dogovorenom s knjižničarkom.

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 22. 5. 2020.

Povratak u školu - informacije za roditelje i učenike

Veselimo se vašem dolasku.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

možete se također upoznati s dodatnim preporukama HZJZ od 22. 05. 2020.

VAŽNE OBAVIJESTI :

• Ulazak u školu roditeljima i drugim osobama u pravilu neće biti dopušten.
  • Škola će provoditi sve mjere prema Uputama HZJZ  od 20.5.2020.
  • Izostanak djeteta roditelj će trebati opravdati učiteljici, ispričnicom.

OSTANIMO ODGOVORNI !

Dodatne obavijesti

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 22. 5. 2020.