Bili smo kod predsjednice

U organizaciji Bjelovarsko-bilogorske županije učenici i učitelji naše škole, koji su prošle školske godine postigli zapažene rezultate na državnim natjecanjima, dana 27.travnja 2019. posjetili su Ured predsjednice Republike Hrvatske, a u sklopu Dana otvorenih vrata Ureda predsjednice.

Našu školu predstavljali su učenici: Martin Vrbovčan, Marija Varga, Marina Varga, Mihovil Kozić i Iva Šimić te njihovi mentori Branko Raičković, Romana Skender, Nada Senković i Ivana Smolec Mustapić.

Predsjednica se prigodnim riječima obratila svim nazočnima, a potom je slijedilo razgledanje Ureda i zajedničko fotografiranje.

Prijem u Uredu predsjednice Republike Hrvatske  će zasigurno  svima nama ostati u nezaboravnom sjećanju.

Tekst i fotografije: Ivana Smolec Mustapić

objavio: Vanja Domladovac   datum: 7. 5. 2019.

Bili smo kod predsjednice

Tekst i fotografije: Ivana Smolec Mustapić

objavio: Vanja Domladovac   datum: 7. 5. 2019.