Odlični rezultati naših učenika na Međunarodnom ekipnom natjecanju iz matematike "Mathema"

Ove smo godine bili jedina škola iz naše Županije koja je sudjelovala na Međunarodnom ekipnom natjecanju iz matematike "Mathema".

Natjecanje je održano 12.4.2019. u OŠ "Braća Radić" Koprivnica. Natjecalo se više od tisuću učenika među kojima su ove godine bile i ekipe iz BiH, Estonije, Grčke i Cipra.

Našu je školu predstavljalo 15 tročlanih ekipa u kategorijama od trećeg do sedmog razreda.

Drugo mjesto (srebrne medalje i pehar) osvojile su:

- ekipa trećih razreda - Ante Mamić, Ante Margetić i Marko Rakoci (mentorica Slavica Turniški)

-  ekipa petih razreda - Leon Mudri, Gordana Zadravec i Tara Grandverger (mentorica Blaženka Rac)

Čestitke svim učenicima i njihovim mentorima!

Tekst i fotografije: Blaženka Rac

objavio: Vanja Domladovac   datum: 17. 4. 2019.

Drugo mjesto (srebrne medalje i pehar) osvojile su:

Čestitke svim učenicima i njihovim mentorima!

Tekst i fotografije: Blaženka Rac

objavio: Vanja Domladovac   datum: 17. 4. 2019.