Terenska nastava šestih razreda

U sklopu terenske nastave učenici su posjetili Tehnički muzej i Interliber

„Opet Zagreb!“ To su rekli svi učenici šestih razreda kada su čuli da na izlet ponovno  idu u Zagreb, ali eto, drugačije nije moglo. Ranim jutrom 16. studenoga 2018. godine krenuli su na izlet  kako bi posjetili Tehnički muzej, Interliber i Arena centar. Prva destinacija bio je Tehnički muzej. Unutar Tehničkoga muzeja mogli su vidjeti veliki broj starih strojeva, te su mogli osjetiti kako je nekad bilo boraviti i raditi u rudniku i kako izgleda zvjezdano nebo u Planetariju. Najdraži dio većini učenika u Tehničkom muzeju bila je dvorana puna starih automobila, aviona i drugih raznih starih prijevoznih sredstava. Nakon obilaska Tehničkog muzeja uputili su se prema Interliberu na kojem su proveli najviše vremena. Tamo su, osim upoznavanja sa slavnim osobama, mogli kupiti razne knjige i pronaći štandove sa zabavnim aktivnostima. Na kraju posjeta Interliberu svaki je učenik dobio mali poklon koji je sadržavao bookmarker ili straničnik te poznati hrvatski časopis Smib. Na kraju izleta bilo je i slobodnog vremena koje je potrošeno u Arena centru Zagreb. Tijekom slobodnog vremena većina učenika je odlučila nešto pojesti, a ostatak je pregledavao trgovine razmišljajući što će kupiti. Nakon što je slobodno vrijeme isteklo, svi su se učenici sretno i zadovoljno našli na dogovorenom mjestu. Nakon obilaska Arena Centra lagano su krenuli prema Bjelovaru i umorni stigli kućama.

Tekst i fotografije: Antonio  Vodopija, 6.e i Mihael Horvatinović, 6.e

objavio: Vanja Domladovac   datum: 17. 12. 2018.

Terenska nastava šestih razreda

U sklopu terenske nastave učenici su posjetili Tehnički muzej i Interliber

Tekst i fotografije: Antonio  Vodopija, 6.e i Mihael Horvatinović, 6.e

objavio: Vanja Domladovac   datum: 17. 12. 2018.